Pareiškimas dėl privatumo

Asmens duomenys

UAB "Universalūs sprendimai" tvarko šiuos Užsakovo asmens duomenis: vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (adresą), telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir IP adresą. Šie duomenys naudojami interneto svetainių talpinimo (hostingo), domenų registravimo ir kitoms susijusioms paslaugoms teikti.

Mes teikiame Užsakovo duomenis domenų administratoriams (pvz., įkuriant .lt domenus – Kauno technologijos universiteto Informacinių technologijų departamento Interneto paslaugų centrui, įkuriant .lv domenus – Latvijos universiteto Matematikos ir informatikos instituto Tinklo paslaugų skyriui ir pan.). Jiems atskleidžiame tik tuos duomenis, kurie yra būtini domenų įkūrimo užduočiai atlikti, ir jie juos naudoja tik pirmiau nurodytu tikslu.

Mūsų įsipareigojimai klientams

Užsakovo asmens duomenims tvarkyti UAB "Universalūs sprendimai" įgyvendina tinkamas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones, kurios padeda apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Susipažinti su UAB "Universalūs sprendimai" tvarkomais savo asmens duomenimis ir reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius savo asmens duomenis Užsakovas gali pateikęs mums prašymą paštu ar el. paštu.

Jeigu turite klausimų dėl savo asmens duomenų tvarkymo ir mūsų įsipareigojimų klientams, susisiekite su mumis.

Paskutinį kartą atnaujintas 2016 m. gruodį.
© 2005-2017 UAB Universalūs sprendimai